12 березня 2023 року відзначаємо 85 років з Дня народження поета, громадського діяча, нашого краянина - Нестора Чира.
  Нестор Іванович Чир... Це він, вчитель за професією, а поет за покликанням, людина подвижницької долі, яка не скорилась важкій хворобі, а борючись впродовж десятки літ, викував себе для любові й людей.
  З нагоди ювілейної дати в Середньомайданській сільській бібліотеці підготували і провели поетичний серпантин:" А ти за Україну помолись."
  Про творчість та нелегкий життєвий шлях поета, його громадську діяльність розповіла присутнім провідний бібліотекар Надія Кухарчук. А учасники заходу, зачитували вірші із поетичних збірок поета.
 В бібліотеці представлена книжкова виставка:" Із долею змиритись - це не кредо..." де присутні мали можливість ознайомитися із творчістю автора.