Сьогодні для українців Різдво набуває нових сенсів.

Це свято світла попри темряву війни.

Це свято єдності на будь-яких відстанях.

Це свято любові попри щем від втрат.

Це свято вдячності усім, завдяки кому життя триває!🙏🏻

15 січня в нашій громаді відбувся флешмоб «Незламна коляда!». Всією громадою зібрались, щоб прославляти гучними колядками маленького Ісуса!✨

Колядою «Бог предвічний», яка лунає в кожній Ланчинській домівці і дуже популярна в нас - розпочали флешмоб, щирі та гарні віншування звучали від вихованців Ланчинського Будинку Юнацької Творчості та читачів Ланчинської дитячої бібліотеки для дітей. Дзвінкі колядки у виконанні двох церковних хорів Ланчина, вокального народного-аматорського ансамблю «Сонет», викладачів музичної школи, працівників КЗК «Центр культури і дозвілля»  та всіх присутніх!

За гарні колядки та віншування, маленькі коляднички отримали солодкі подарунки від селищного голови 🍫🎁

Дякуючи Богу і ЗСУ Україна жива, Україна колядує!

Найважливіше світло в кожному з нас, будьте світлом, щедро даруйте світло. Тисячі років тому у цей час наші пращури відзначали народження світу та сонця. І ми нині попри все відзначаємо Різдво, аби якнайшвидше зустріти нашу перемогу!