![Фото без опису](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjs-CFyAGWEVA4zclDhNdRCzbpGIbm7yP81vkGfO7ligE8B-vx-sb5aHTsMxHKuKmNg5obTbskrgvPk9CDkCongJtQYd5JOGmAeDcIxxEcNzbX6KDiP9j5yR5Gjgix-MyEMlJspUSQNyZZiSErpX5BZuAoDF1DTOgZa9mN8L4re9qMJZGju4SgW-XC0/s320/FB_IMG_1677584078657.jpg)
Читачі Ланчинської міської бібліотеки для дітей прийняли участь у огляді-конкурсі читців «ШЕВЧЕНКО - ПРОРОК СЬОГОДЕННЯ» з нагоди 209-ої річниці від дня народження Тараса Шевченка та з метою популяризації творів відомого класика української літератури. Модератор заходу Марія Попович - провідний методист КЗК оформила виставку літератури "Орлиний злет Шевченківського слова". Представлені книги великого митця підтверджують, що Тарас Шевченко весь свій могутній талант присвятив служінню народові, віддав усі свої сили у боротьбі за визволення рідної України від соціального гніту з боку ненажерливої росії. Оцінювали учасників огляду-конкурсу за такими критеріями: артистичність, техніка виконання, композиція. Журі у складі - голова: Оксана Гасько ( директор КЗК ); члени журі: Марія Яновська( поетеса, член літературної студії «Бистрінь»); Ольга Яремин( секретар Ланчинської селищної ради) Ірина Яремин ( директор дитячої музичної школи). В огляді - конкурсі було представлено 9 номерів: читці - Марчак Олексій, Мельничук Марія, Софія Русу (читачі Ланчинської книгозбірні для дітей), Дужак Юлія, Кінашевська Олеся, Брунько Лілія, Іванішак Надія;
Та дві літературні композиції:
1.«Така доля моя» - Дімнич Надія, Книщук Марія та Горганюк Анастасія.
2. «Тарас - наш пророк» Дмитрук Віталій, Михалчук Андрій, Ковальчук Катерина.
Та одна учасниця конкурсу з закордонну прислала свої відео-вірші - Руссу Софія.
ЗА підсумками оцінювання журі:
1️⃣ місце здобула Олеся Кінашевська(Ланчинська міська бібліотека для дорослих);
2️⃣ місце - Брунько Лілія( Добротівський сільський клуб)
3️⃣ місце - Мельничук Марія( Ланчинська міська дитяча бібліотека );
Усі учасники огляду-конкурсу нагороджені грамотами та подяками КЗК «Центр культури і дозвілля». А також смаколиками, за які вдячні організації #Abeille d'Ukraine!
![Фото без опису](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiqwRaMmifZomadvG3vawmvNOGUaEJdGnpukIPBSTn8zs7qYP-m5xo_SEZMW6r559X6JV9rCa8D0GM4dUBVdJ4nDl3Qg3VSxzAa0O-zAq8vGXSREYUBrjc-gHieo-Oy9gHAIPjT7Ea9F9wYr2FbEWASlgjLlFIwsnyDSQrJ2X4d1vQVdhk0N0hQFd9o/s320/FB_IMG_1677583689264.jpg)
![Фото без опису](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiZyOtn2oGUL2WutascoLzRlMN3IkLsefZ1jY_zLK88qcIXpxE5ujl--67cdgOOpmO8DHOQ8VQMmI7Vqj9InqfLgro4ZefIxE1rIU4k2FOAXmoKHOfPiO__r1c4F-wLGUWRK2mJrhmdIOX_xqzZszCdIj33p-6TbkDI5_wjYUCLwdW3Ty9_zZAA_aY/s320/FB_IMG_1677583677409.jpg)