Сьогодні 15 грудня   2022 року  в залі засідань   відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Ланчинської селищної ради. У засіданні комісії взяли участь члени комісії та запрошені.  Комісійно  розглянуто ряд питань порядку денного віднесених до повноважень служби у справах дітей,  а саме:

• Про соціальний захист дітей зарахованих/влаштованих на цілодобове перебування до закладів.
  • Про надання погодження на виїзд за кордон неповнолітньої дитини в супроводі бабусі.

Розглянувши всі питання порядку денного, заслухавши сторони по справах  та учасників засідання, комісія шляхом голосування прийняла рішення   враховуючи права та законні інтереси  дітей. Вище перераховані питання будуть затверджені на засіданні виконавчого комітету Ланчинської селищної ради.