Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі,

розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, його категорія: Ланчинська селищна рада Надвірнянського району Івано-Франківської області. Україна, 78455 Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт.Ланчин, вул.Шкільна, 3. Код за

ЄДРПОУ – 04354545.

1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником: Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 – Електрична енергія), далі - Товар.

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідатиме вимогам та потребам замовника.

Назва предмета закупівлі

Електрична енергія

Код ДК 021:2015

09310000-5 - електрична енергія

Категорія площадки вимірювання Споживача

Група «б»

Клас напруги

Одиниці виміру

кВт/год

Кількість, кВт/год

Строк поставки товару

Цілодобово до 31.12.2023 включно.

3. Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-05-006983-a

4. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: видатки, передбачені Кошторисом Ланчинської селищної ради на 2023 рік за бюджетними програмами КПКВКМБ «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Ланчинської селищної ради», КПКВКМБ «Забезпечення діяльності місцевої пожежної охорони»,  КПКВКМБ «Організація благоустрою населених пунктів», КПКВКМБ «Надання спеціалізованої освіти мистецькими школами» по КЕКВ 2273 «Оплата електроенергії», в тому числі оплата за споживання електроенергії (без розподілу) в сумі 881842,0 грн.

5. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: обумовлено аналізом споживання електричної енергії за попередні роки та методом порівняння ринкових цін відповідно до Методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 №275.

Уповноважена особа                                                           Людмила БІЛОУС