Шановні мешканці громади!

Відповідно до розпорядження селищного голови 29-30 жовтня 2022 року оголошено ДНЯМИ ЖАЛОБИ для вшанування пам’яті загиблого Героя, який отримав поранення несумісне з життям в ході стрілецького бою при штурмі противника у районі Білогорівка Бахмутського району Донецької області, заступника командира бойової машини – навідника-оператора 3 гірсько-штурмового відділення 2 гірсько-штурмового взводу 3 гірсько-штурмової роти військової частини А3029 військової частини А4267 - солдата ГОЛІНЕЯ ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА.

На знак скорботи за загиблим просимо приспустити Державні Прапори України з траурними стрічками на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, обмежити проведення розважальних заходів та звучання музики у закладах торгівлі і ресторанного господарства.