У неділю, 21 серпня, об 11:30 год. в селищі Ланчин біля ЦНАПу відбудеться відкриття меморіальної дошки Роману Кузьмину, який загинув 3 липня захищаючи Україну від російських окупантів.

Запрошуємо жителів Ланчинської громади прийти та вшанувати пам'ять загиблого Героя!

Довідка.

Роман Кузьмин - народився 21 серпня 1986 року, в селищі Ланчин, в сім'ї робітників. Батько працював слюсарем машинно-складальних робіт, а мама – комерційний агент Укрзалізниці станції Коломия.

Навчався в Ланчинській ЗОШ.

Здобув диплом спеціаліста в Чернівецькому ПТУ-14 залізничного транспорту за спеціальністю «Помічник машиніста тепловоза», а також «Слюсар з ремонту рухомого складу».

В 2005 році був призваний до лав Збройних Сил України на строкову військову службу.

У зв'язку із російським вторгненням у 2015 році був призваний по четвертій хвилі мобілізації. І вже весною відправився в зону проведення антитерористичної операції для виконання бойових завдань у складі 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ в Донецькій та Луганській областях.

Депутат VII та VIII скликань Ланчинської селищної ради. Працював інспектором ВОС Ланчинської селищної ради.

В квітні місяці пішов по загальній мобілізації у свою 80-ту окрему десантно-штурмову бригаду ДШВ ЗСУ.

3 липня 2022 р геройськи загинув в Луганській області.

У Героя залишилися дружина Надія та двоє малолітніх дітей, син Владислав та дочка Ангеліна.

Вічна пам’ять ГЕРОЮ!

«Як людина військова я ціную дисциплінованих, послідовних людей, які здатні жертвувати собою заради інших, заради своєї держави», - Роман Кузьмин.