Всечесний отче Михайле!

Щиро вітаю Вас зі знаменною датою вашого Народження! Від щирого серця прийміть щирі побажання доброго здоров’я, бадьорості духу, зміцнення віри, і невичерпного джерела натхнення! Бажаю Вам уповати на Господа Бога нашого Ісуса Христа і жити на цій землі, хранив істину! Так виконає Всевишній ваші бажання серця свого! Бажаю Вам, щоб все життя, кращим другом і порадником, для вас залишався Ісус Христос! Нехай радість світлу, він у Вашій душі запалює, нехай Ваша дружба стає міцнішою з кожним днем! Нехай труднощі шляху Вас з пантелику не збивають, нехай вогник надії жевріє всередині вічно! В силах Божих збагатити Вас різними благами, для того щоб Ви мали бажання творити добрі справи! Творіть добро на радість усім! Нехай Божа благодать осяює всі Ваші задуми та плани, хай здійснюються мрії та успішною буде щодення праця на Славу Божу.

З великою шаною та повагою

селищний голова                                                                                                                                       Надія ДАНИЛЮК