Дорогі жителі Ланчинської громади!

Щиро вітаю Вас з великим християнським святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Саме цього дня Архангел Гавриїл, вісник Божий, приніс Діві Марії чудову благу звістку про майбутнє народження Сина Божого.

В цей час справжнього дива, ми по-особливому просимо в Господа та Пресвятої Богородиці про «благу вість» - про перемогу над тисячолітнім московським ворогом України. Про мир на нашій Богом даній Українській землі. Щоб наші Герої-визволителі швидше повернулися у рідні домівки.

Ми святкуємо Благовіщення та наближаємо перемогу: своєю працею та молитвою. Та не втомлюємося дякувати Богові та кожному, хто тримає наше небо.

Від щирого серця бажаю всім нам, щоб Боже благословіння ніколи не покидало українську землю, а високі засади християнської моралі зміцнювали наш дух і додали надії та натхнення задля процвітання та світлого майбутнього.

Нехай в українських оселях завжди панує здоров'я, щастя, добробут, серце пламеніє любов'ю.

Богородиця бережи Україну!

Селищний голова                                                                                       Надія ДАНИЛЮК