Сьогодні 10-й день відколи росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну по всій довжині спільного кордону і з території Білорусі. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст та сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Тому сьогодні, 5 березня 2022 року, відбулося засідання позачергової чотирнадцятої сесії Ланчинської селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь 14 депутатів селищної ради. Головним питанням якої було звернення депутатів щодо необхідності закриття неба над Україною, яке було підтримано всіма обранцями громади.

Окрім цього на засіданні позачергової чотирнадцятої сесії селищної ради депутати розглянули ще питання про передачу транспортного засобу.
Прийняті рішення засідання позачергової сесії Ланчинської селищної ради восьмого скликання будуть оприлюднені на офіційному вебсайті ради.