Шановні жителі та гості нашої громади!

• Нагадую! В громаді діє Комендантська година, але години роботи змінено від сьогодні вона буде з 22:00 до 7:00 год. ранку. В цей час усі повинні бути вдома.
  • Прохання до вимушено переміщених осіб, до чоловіків. Ви привезли свої сім’ї в безпеку. Прошу зголошуватись в Надвірнянський військомат та в ЗСУ!
  • Від сьогодні приватним особам, громадським організаціям ЗАБОРОНЕНО запускати дрони, з якою б благородною метою вони не використовувалися! Такою самодіяльністю ми відволікаємо правоохоронців від виконання основних завдань і сприяємо ворогу.

Зберігаймо спокій!
Заради держави, заради наших ЗСУ!

Селищний голова                                                                                                                                                     Надія ДАНИЛЮК