Головне управління статистики інформує. У 2021р. обсяги експорту послуг підприємствами і організаціями області порівняно з 2020р. збільшилися на 14,9%,  імпорту – на 0,5% і становили відповідно 69 та 26,3 млн.дол. США. Позитивне сальдо зовнішньої торгівлі послугами склало 42,7 млн.дол. США.

Зовнішньоторговельні операції послугами з партнерами з 107 країн світу здійснювали 122 суб’єкти господарської діяльності.

Найбільші обсяги послуг надано нерезидентам з Румунії, США, Польщі, Швеції та Індії. Серед наданих нерезидентам послуг вагоме місце належить послугам з переробки матеріальних ресурсів, які склали 50,6% у загальному експорті послуг.  Послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні займали 17,4% у структурі експорту послуг, послуги, пов’язані з подорожами – 14,8%, транспортні – 11,9%, ділові – 3,2%.

Із загального обсягу послуг, отриманих з-за меж країни, понад три чверті припадало на нерезидентів з Польщі, Данії, Німеччини, Нідерландів. Серед імпортованих послуг 41,1% обсягів припадало на транспортні послуги, 39,7% – на ділові, 7% – на послуги у сфері телекомунікацій, комп’ютерні та інформаційні.

Вагомими партнерами області у зовнішній торгівлі послугами залишаються країни ЄС, частка яких у загальнообласних обсягах експорту послуг становила 71,2%, імпорту – 90%. Обсяги експорту послуг до цих країн збільшилися у порівнянні з 2020р. на 9%, імпорту – зменшились на 2,3% і склали відповідно 49,2 та 23,7 млн.дол. США.