Сьогодні, 31 січня, під головуванням селищного голови Надії ДАНИЛЮК відбулася 13 сесія Ланчинської селищної ради VIII демократичного скликання.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, на розгляд було винесено 16 питань порядку денного. Також на засіданні були присутні старости, керівники комунальних підприємств селищної ради, начальники відділів та працівники селищної ради.

Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання були попередньо опрацьовані та розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, сьогодні всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Було заслухано ряд важливих для громади питань серед яких:

1.Про звіт селищного голови за 2021 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради за 2021 рік.

3. Про підтримку рішення сесії Івано-Франківської обласної ради від 17.12.2021 року № 320-11/2021 «Про проголошення в області 2022 року Роком 80-річчя Української Повстанської Армії.

4. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку Ланчинської селищної ради на 2022 рік.

5. Про внесення змін до бюджету Ланчинської селищної територіальної громади на 2022 рік.

6. Про внесення змін до рішення сесії № 680-12/2021 від 23.12.2021 року «Про бюджет Ланчинської селищної територіальної громади на 2022 рік».

7. Про затвердження Програми забезпечення пожежної та техногенної безпеки в Ланчинській ТГ Надвірнянського району на період 2021 року.

Фото без опису Фото без опису

Також у ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються виготовлення і затвердження технічної документації із землеустрою, надання дозволу на розробку проектів землеустрою та інші земельні питання.

Фото без опису Фото без опису