Фото без опису

Дорогі земляки!

Щиро вітаю всіх з великим державним святом – Днем Соборності України!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме цього дня був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. І постала єдина соборна Українська держава!

Відродження єдиної Української державності, яке розпочалося з 22 січня 1919 року, на жаль, нам знову доводиться відстоювати. Ми боронимо рідну землю від агресора, ціною людських життів. Більше того, український народ знаходиться на передовій боротьби за такі європейські цінності, як свобода, гідність, суверенітет і демократія. Ми стали на шлях реформ, що перетворять Україну на сильну європейську державу.

Сьогодні Україна – незалежна, суверенна, демократична держава. Без єдності немає незалежності. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків. А для українців єдність, свобода і незалежність ніколи не були просто словами.

Нехай це свято додає нам сил у розбудові   нашої держави, щоб в ній завжди панували громадянський мир і людська взаємоповага, висока духовність і культура. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди і миру, глибокої віри, сил і натхнення для нових звершень у гідне майбутнє рідного краю та України!   

Миру вам і Божої Благодаті!

 

З повагою

селищний голова                                                                                                                                     Надія ДАНИЛЮК