Чергова 12 сесія Ланчинської селищної ради

Дата: 23.12.2021 17:15

Сьогодні, 23 грудня 2021 року під головуванням селищного голови Надії Данилюк відбулося чергове пленарне засідання 12 сесії VIII демократичного скликання Ланчинської селищної ради. З-поміж інших засідань селищної ради сьогоднішня сесія була присвячена питанням, пов`язана із затвердженням бюджету на 2022 рік.

Розпочалася вона традиційно спільним виконанням Державного Гімну та молитви.

Перед початком пленарного засідання селищний голова Надія Данилюк привітала з ювілеєм депутата Галину Коновалюк та побажала їй міцного здоров’я, довгих щасливих років життя, родинного затишку і тепла, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому.

До проєкту порядку денного пленарного засідання включено 23 питання:
- Про  внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік»
- Про внесення змін до рішення сесії від 24 грудня 2020 року № 27-3/2020 «Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КП «КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради»
- Про порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану КП «КНП ЦПМСД Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області» на 2022 рік.
- Про бюджет Ланчинської селищної територіальної  громади на 2022 рік.
- Про погодження кандидатури на посаду директора КЗК «Центр культури і дозвілля» Ланчинської селищної ради
- Про внесення змін до Положення про відділ освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.
- Про передачу майна на баланс відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради.
- Про внесення змін до Положення  про постійну комісію з питань законності, правопорядку, захисту прав людини, депутатської етики і регламенту.
- Про внесення змін до рішення сесії № 18-3/2020 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження положення  про старосту, старост».
- Про затвердження  Програми підтримки сімей загиблих, постраждалих учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності  України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в АТО/ООС в районах її проведення, чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки, відсічі і стримування збройної агресії Російської  Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення  на 2022 – 2026 роки.
- Про затвердження тарифу ТОВ «Коловектор» на постачання теплової енергії для опалення  в Ланчинському ліцеї ім. Юрія Шкрумеляка Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області
- Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва об'єктів за рахунок коштів селищного бюджету.
- Про витяг з програми проведення заходів формування підрозділу та штабу району  територіальної  оборони на 2022 рік
- Про затвердження Плану заходів на 2022 рік з відзначення в Ланчинській ТГ державних, національних свят, вшанування пам’ятних дат національно-визвольної боротьби та видатних  діячів культури і мистецтва
- Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту селища Ланчин Ланчинської селищної ради
- Ряд земельних питань

Наприкінці сесії Надія Данилюк подякувала за сприяння та допомогу народному депутату України від 87-го округу Василю Вірастюку у виділенні 2млн. 100тис. гривень на соціально-економічний розвиток Ланчинської громади, а саме берегоукріплення потічка Урюк.

За результатами голосування було прийнято всі питання порядку денного. Сесійне засідання пройшло в конструктивному руслі, за що селищний голова особисто подякувала усім депутатам, привітала присутніх депутатів та в їх особі усіх мешканців громади з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами та побажала усього найкращого, що кожен сам для себе бажає.