День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят, якого з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються!

Особливе спасибі хочемо висловити меценатам, які приготували для всіх солодкі подаруночки:

• Орендарям - Сіненку В. та Недільському В.;
  • Власниці ресторану "Скорпіон" - Зварищук Л.;
  • Підприємцю – Яновському М.;
  • Власнику магазину «SPAR» - Луцькому О;
  • Власниці м-н «Водолій» - Гресько Т.

Завдяки Вам, всім небайдужим людям, цього року подарунки отримають дітки Ланчинської громади у дитячих садочках та 1-4 класах, а також дітки учасників АТО, діточки-сироти та дітки з особливими освітніми потребами. Подаруночки справді всі гарні, думаємо, сподобаються малечі.

Ланчинська селищна рада також долучилась та допомогла Миколаю із солодкими подарунками.

Шановні помічники Святого Миколая!

Насамперед хочеться від щирої душі подякувати Вам за ваші відкриті, добрі серця, які в нинішній нелегкий час хочуть і здатні робити діла милосердя! Милосердя стосовно найдорожчого, що в нас є , - дітей. Дай Вам Боже здоров'я, достатку, радості і найщедріших подаруночків від Святого Миколая.

Надіємось, що ця добра традиція триватиме в нашій Ланчинській громаді і приноситиме багато радості для маленьких сердечок.