Фото без опису Фото без опису

Виконавчий комітет  Ланчинської селищної ради  виступає бенефеціаром проекту міжнародної технічної допомоги “INSItu: природні рішення постраждалим  від паводку  громадам», який фінансується урядом Швейцарської конфедерації представлений Федеральним департаментом закордонних справ Швейцарії /Швейцарське бюро співробітництва (ШБС) в Україні.

Ціль проекту – підвищення стійкості карпатських громад до повені та інших надзвичайних ситуацій спричинених повінню.

Фото без опису Фото без опису

З метою забезпечення вчасного виконання  заходів проекту “INSItu: природні рішення  постраждалим  від паводку  громадам» між Ланчинською селищною радою  та громадською організацією  «ФОРЗА»  укладено  договір  про співпрацю  та  розроблено  проект  «Відновлення  кріплення  берегової лінії (підпірної стінки)  на  території  Ланчинської селищної  ради (вулиця Горішня смт. Ланчин Надвірнянського району Івано-Франківської області). Капітальний ремонт».  В  рамках  реалізації  проекту за сприяння  КП «ЛАНЧИНБУД» виконавцем робіт  ФОП Дяченко Т.М.  розпочато  роботи  щодо  відновлення кріплення  берегової  лінії  підпірної  стінки  потічка «Слобушниця» по вул. Горішня в селищі  Ланчин,  яка  була  пошкоджена  повінню  у  2020 році.