Дата: 24.11.2021 09:00

Патріотично-інформаційна бесіда під назвою "Україна - територія Гідності і Свободи". Була оформлена виставка із фото та книг тих подій. Словом-вступом розпочала провідний бібліотекар Кухарчук Надія Василівна. Вже більш детальніше про ті події розповів староста Середньомайданського округу Кінаш Богдан Дмитрович, який був очевидцем вище названих революцій. А також у цьому заході брали участь вчителі Середньомайданського ліцею, працівники культури та жителі Середньомайданського старостинського округу.

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи на честь двох революцій: Помаранчевої революції - 2004 та Революції Гідності - 2013 року. День Свободи, з 2005-2011 роках, святкували 22 листопада. З 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада святкується День Гідності і Свободи.
   З нагоди цього дня в усіх населених пунктах України відбуваються традиційні заходи. Так і у Середньомайданському старостинському окрузі відбулася