День депутата у Ланчинській селищній раді

Дата: 18.11.2021 13:32

В ході підготовки чергової одинадцятої сесії під головування селищного голови Надії Данилюк у Ланчинській селищній відбувся День депутата.

Обранці громади обговорили проєкти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по ключових питаннях, що рекомендуються для розгляду на засіданні одинадцятої сесії селищної ради. Також заслухали доповідачів по таких питаннях:

• Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради щодо відзначення на державному рівні 80-річчя створення Української Повстанської Армії.
  • Про внесення змін до рішення сесії № 23 від 24.12.2020 «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».
  • Про перейменування постійної депутатської комісії.
  • Про внесення змін до Стратегії розвитку Ланчинської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки.
  • Про внесення змін до рішення сесії № 238-6/2021 від 28.05.2021 року «Про створення відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області
  • Про внесення змін до програми  «Культура Івано-Франківщини».
  • Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.
  • Про встановлення обмежень щодо продажу та споживання пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових на території  Ланчинської громади.
  • Ряд Земельних питань.

Крім того, депутати громади обговорили питання про розірвання договору оренди та передачі у постійне безоплатне користування земельної ділянки з комунальним підприємством «Карпати».

Під час обговорення проектів рішень кожен з депутатів селищної ради мав можливість подати пропозиції та зауваження. Початок 11 сесії Ланчинської селищної ради восьмого демократичного скликання відбудеться 22 листопада о 14:00 год у адмінбудівлі Середньомайданського старостинського округу.