Цього дня ми святкуємо особливе Різдво – те єдине і неповторне, без якого не відбулося б інше Різдво. Тисячі років людство очікувало на Месію і Спасителя, але існувала одна умова: для того, щоб Господь Ісус Христос прийшов в цей світ, повинна була спочатку народитись Та, Котра могла б стати Його Матір’ю. Та, чистота і досконалість Якої дозволили б Їй доторкнутись до Бога і не згоріти, дозволили б носити Його в собі і народити Його в земне життя. Тому народження Пречистої Діви – це дійсно, для кожного з нас – справжній початок Спасіння.

Тож в цей славний день щиро бажаю всім жителям громади такої віри і наполегливості, які були притаманні батькам Богородиці, щоби за наші молитви, старання, відношення до ближніх наша громада та  країна були обдаровані Всевишнім радістю, миром, процвітанням та достатком.

З повагою
селищний голова                                                                            Надія ДАНИЛЮК