Всечесний  отче  Тарасе! Прийміть наші найщиріші вітання з нагоди  Храмового  Свята.

Нехай це величне свято наповнить Ваше серце та серця Всіх парафіян церкви ПЦУ  “Чудо Архистратига Михаїла”, світлими  почуттями віри, надії, і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, і слово Боже надасть усім  Вам наснаги на добрі і благі діла. Нехай цей урочистий День принесе світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать.

Хай Господь обдаровує всіх Вас многими літами, міцним здоров’ям, духовною силою, дарує всесильну свою допомогу у щирій праці на славу Христової Церкви, нашої громади та всієї України.

З особливою теплотою вітаємо всіх жителів селища Ланчин, які в ці дні відзначають Храмове Свято.

А Вам та Вашій родині, отче Тарасе Щербатюку, нехай це свято принесе світло, затишок та Господню благодать.

Нехай буде осяяна Божою Ласкою уся парафія, нехай зійде Благословення для всієї нашої сільської громади!

З великою шаною та повагою

селищний голова                                                                                         Надія ДАНИЛЮК