Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі та очікуваної вартості предмета закупівлі

Обґрунтування Відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області для опублікування на веб-сайті Ланчинської селищної ради відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266.

З метою забезпечення гарячим харчуванням учнів у закладах загальної середньої освіти Відділу освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради існує потреба у закупівлі послуг з організації харчування і забезпечення харчування учнів у Ланчинському ліцеї імені Юрія Шкрумеляка на 2021 рік у наступній кількості:

- харчування учнів 1-11 кл.( діти-сироти; діти ,позбавлені батьківського піклування; діти, переселені із зони АТО; діти батьки яких загинули, перебувають або демобілізовані із зони АТО; діти з особливими потребами (інклюзивне навчання))

Кількість днів харчування - 60

Всього кількість учнів - 31

На порталі Prozorro 13.09.2021 р. розміщено оголошення про проведення спрощеної закупівлі послуг з організації харчування (ДК 021:2015:55510000-8: Послуги їдалень). Номер закупівлі - UA-2021-09-13-012990-b.

Очікувана вартість закупівлі складає 47 000,00 грн., розрахована у межах затверджених орієнтовних обсягів фінансування на 2021 рік, а також шляхом аналізу ринку відповідних послуг через пошук загальнодоступної інформації в мережі Інтернет, а також в електронній системі закупівель Prozorro, а також згідно пункту 2 розділу 3 «Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», затвердженої наказом Міністерства розвитку, економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020. Послуги з організації харчування мають надаватися відповідно до десятиденного меню, затвердженого Відділом освіти, молоді та спорту Ланчинської селищної ради і погодженого Держпродспоживслужбою.