Фото без опису Фото без опису

Відбувся традиційний об'їзд закладів освіти Ланчинської селищної ради з метою перевірки стану їх готовності до нового 2021-2022 навчального року.

Склад комісії цьогоріч сформували: заступник селищного голови Михайло Мельник, начальник відділу освіти, молоді та спорту Михайло Ковальчук, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Світлана Ягнич, провідний фахівець Надвірнянського відділу Держспоживслужби в Івано-Франківській області Іванна Вашкурак, провідний інспектор управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Надвірнянському районі Володимир Павелич.

Фото без опису Фото без опису

Було проаналізовано рівень готовності закладів освіти до "старту" нового навчального року, обговорено актуальні питання, які ще необхідно вирішити. Це, зокрема, організація харчування учнів відповідно до нових вимог, покращення матеріально-технічної бази, вирішення першочергових завдань з охорони праці та інше.