Вітаємо депутата Ланчинської громади Голінея Володимира Михайловича, директора Середньомайданського ліцею Кухарчука Володимира Івановича та всіх  Володимирів Ланчинської громади з Днем Ангела.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Ваших іменин! Бажаєм Вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях! Нехай у Ваших справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях повняться новими злетами та досягненнями. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці - доброта, а у справах - мудрість та виваженість.

Бажаємо миру і світлої долі
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежинах Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

Щиро

селищний голова                                                                                                                               Надія ДАНИЛЮК