Фото без опису

23 червня 2021 року під головуванням голови селищної ради Надії Данилюк в Ланчинській селищній раді відбувся День депутата. Обранці громади попередньо розглянули матеріали I пленарного засідання чергової VII сесії cелищної ради, проведення якої передбачено 29 червня. На чергову сесію виноситься  більше десятка основних питань.

День депутата, як завжди, насичений, дискусійний і конструктивний.  Депутати селищної ради обговорили проекти рішень, які пропонуються на розгляд сесії та заслухали доповідачів по  ключових питаннях.

Питання, що рекомендуються для розгляду на I пленарному засіданні сьомої сесії селищної ради:

1.Про ведення бухгалтерського обліку навчальними закладами Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області.

2.Про утворення КЗК «Центр культури і дозвілля».

3.Про затвердження ставок земельного податку та пільг.

4.Про встановлення ставок єдиного податку.

5.Про встановлення порядку і нормативу відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств до бюджету Ланчинської селищної ТГ.

6.Про затвердження розпорядження селищного голови №-104/02.1-05.

7. Про  внесення змін до рішення сесії № 23-3/2020 від 24 грудня 2020р. «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік».

8. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Благоустрій території біля церкви св. Володимира та Ольги в с. Добротів Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області (капітальний ремонт)».

9. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Нове будівництво спортивного майданчика з штучним покриттям в с. Середній Майдан Ланчинської селищної ради Надвірнянського району Івано-Франківської області»

10. Про створення Асоціації «Футбольний клуб «Ланчин»».

11. Про надання дозволу Ланчинській селищній раді на розробку проекту детального плану території для будівництва та обслуговування комплексу дорожнього обслуговування в с. Добротів.

12. Про включення земельної ділянки комунальної власності в перелік земельних ділянок, права оренди на які пропонуються до продажу на земельних торгах окремими лотами, та надання дозволу на розроблення документації із землеустрою.

13. Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

14. Про поділ земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності.

15. Про надання дозволу на розробку технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту смт. Ланчин Ланчинської селищної ради Надвірнянського району.

16.Про надання дозволу на виготовлення проєктів детального плану території.

17.Про вилучення земельних ділянок.

18.Про погодження межі.

Фото без опису Фото без опису

Під час обговорення проектів рішень кожен з депутатів cелищної ради мав можливість подати пропозиції та зауваження. Розгляд матеріалів I пленарного засідання чергової VII сесії ради  продовжили на засіданнях постійних депутатських комісій.