Разом із червнем до нас наближаються Зелені свята (Святої Трійці).

Літо дає можливість розпочати благоустрій і я звертаюся до мешканців Ланчинської громади, зокрема керівників підприємств, установ, закладів та жителів вулиці Незалежності, всією громадою включитися до його проведення.

Насамперед, варто навести лад на підпорядкованих та прилеглих територіях: прибрати та вивезти сміття, яке нагромадилося, привести у належний вигляд будівлі, господарсько-складські споруди, огорожі. Я хочу звернутися до кожного: скористайтеся нагодою, приберіть свої присадибні ділянки, наведіть красу на території свого господарства.

Сходіть на кладовище, наведіть лад на могилках своїх близьких.

Працівники КП «Карпати» більшу частину роботи зробили, але з допомогою жителів можна зробити значно більше. Не будьмо байдужими!

Коли ми всі разом дбатимемо про порядок, тоді в нашій громаді буде чисто, адже успіхи можливі тоді, коли громада діє спільно і наполегливо.

З повагою

селищний голова                                                                                     Надія ДАНИЛЮК