Проведення навчання з охорони праці

Дата: 10.06.2021 16:05

9 червня у Ланчинській селищній раді відбулася нарада селищного голови Надії Данилюк з головним державним інспектором відділу нагляду в АПК і СКС управління Держпраці в Івано-Франківській  області Марією Возняк. На якій говорили про дотримання вимог законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці в Ланчинській селищній раді.

Також на нараді були присутні заступники селищного голови Ігор Голіней та Михайло Мельник, секретар ради Ольга Яремин, керуюча справами виконкому Ірина Забронська, спеціаліст I категорії Галина Коновалюк.

Зокрема, Марія Возняк розповіла про вимоги законодавчих та нормативно правових актів з охорони праці на підприємствах, установах, організаціях соціально-культурної сфери. Також було звернено увагу на проведення навчання, перевірки знань та інструктування працівників, розроблення інструкцій та ведення документації з охорони праці, створення належних і безпечних умов праці відповідно до нормативно-правових актів на кожному робочому місці, вимоги охорони праці під час проведення окремих робіт, вимоги безпеки під час експлуатації обладнання, ведення технологічних процесів та наголосила на відповідальність за порушення вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці.