Бібліотечне свято " Посвята в читачі"

Дата: 07.06.2021 10:58

В тісній співпраці з педагогами Ланчинської гімназії  Надією Іваночко і Любою Петруняк 3 червня в Ланчинській бібліотеці для дітей відбулося свято " Посвята в читачі". Бібліотекарі  для маленьких користувачів провели пізнавальну екскурсію бібліотекою. Діти з цікавістю розглядали, гортали сторінки яскраво оформлених привабливих книжечок. Наталія Яремин ознайомила дітей з правилами користування бібліотекою і розповіла майбутнім читачам про правила поводження з книгою, про важливість читання для кожного з них. Відповідаючи на запитання вікторини  "Впізнай казкового героя" учні  показали гарні знання українських народних казок.  Переможці вікторини отримали призи. Урочисто посвячені в читачі Ланчинської бібліотеки для дітей учні отримали "Посвідчення читача". Склали обіцянку користувача: бути активними читачами бібліотеки, бережно ставитися до книг і пам'ятати, що найкращий друг - книга. Посвята в читачі стала для дітей незабутнім святом з цікавими враженнями про бібліотеку. Для них відкрилися двері в чудовий світ Книжкового царства. Маленькі читайлики 1-А і 1-Б класу приєдналися до великої і  дружньої сім'ї читачів. Кількість користувачів нашої бібліотеки збільшилась на 36 відвідувачів. Ми надіємося, що наші нові читайлики стануть активними читачами книгозбірні.