Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них – світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі. Як і рідна мова, звичаї об'єднують людей в один народ. Того, хто забуває звичаї, карають Бог і люди.

Цього року, на Великодні свята,  жителі села Добротів, провели традиційні святкування на подвір’ях храму Положення Поясу Пресвятої Богородиці ПЦУ та храму Святих Володимира і Ольги УГКЦ. У даному святкуванні, взяло участь багато жителів та гостей села, а особливо приємно, що долучилися наймолодші жителі нашої громади. Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і мусимо зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

Без традицій немає культури, без культури - немає нації!