Фото без опису Фото без опису

23 квітня в Ланчинській громаді відбувся перший шаховий турнір до Дня Героїв Небесної Сотні у рамках домовленості селищного голови Надії Данилюк  з директором Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" Святославом Бойком. Турнір мав бути проведений ще у лютому, але у зв'язку з карантинними обмеженнями червоної зони такої можливості не було.
Фото без опису Фото без опису

У турнірі взяли участь вихованці гуртків ЛБДЮТ, учні Ланчинського ліцею та Ланчинської гімназії.

Фото без опису Фото без опису

Сеанс одночасної гри з 11-ма учасниками проводив 20-и разовий чемпіон України, призер світу та Європи Олександр Коваль. Гра проходила під пильним оком судді І. Белдика.

Фото без опису Фото без опису
Хоча жодному з учасників не вдалося перемогти чемпіона, проте Олександр вибрав трійку сильніших, на його думку, гравців: Тетяну Коваль, Алісу Христан та Дениса Балабана.

Фото без опису Фото без опису
Наприкінці заходу кожен з учасників був нагороджений грамотою та роздатковим матеріалом за активну участь,  а п'ятеро найактивніших - шахово-шашковим набором від Івано-Франківського ОЦФЗН "Спорт для всіх".

Фото без опису Фото без опису
Гра в шашки потребує розумового напруження, сприяє формуванню характеру, інтелектуальному розвитку дитини, розвитку логічного та абстрактного мислення. Шашки - це і наука, і спорт, і мистецтво в одній грі, яка приносить багато радості і задоволення.