12 квітня під головуванням заступника селищного голови Михайла Мельника проведено засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядку денному розглянуто питання «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки на території Ланчинської громади, обмежувальні протиепідемічні заходи та забезпечення контролю за їх дотриманням.

"Жовта" зона дозволяє роботу:

• закладів харчування з 7:00 до 24:00;

• магазинів, в яких продають непродовольчі товари, та торгових центрів;

• кінотеатрів та закладів культури з наповненістю не більше ніж 50% місць;

• закладів освіти, втім не більше 20 дітей в класі;

• спортивних залів та фітнес-центрів з розрахунку однієї людини на 20 квадратних метрів;

Не ставтеся до заходів карантину легковажно і пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Щоб уникнути погіршення епідемічної ситуації та знизити ризики інфікування, необхідно постійно дотримуватися основних правил: носити захисну маску в громадських місцях, дотримуватися соціальної дистанції, систематично мити та дезінфікувати руки, уникати скупчення людей, дотримуватися карантинних правил в громадських місцях. При появі змін в стані здоров’я залишайтеся дома, звертайтеся до свого сімейного лікаря та виконуйте всі його рекомендації.

Бережіть своє здоров’я, своїх рідних, оточуючих та медичних працівників.

Пам’ятайте, карантин – явище тимчасове.