Вітання селищного голови з великим християнським святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Дата: 07.04.2021 11:02

Дорогі жителі територіальної громади!

Щиро вітаю Вас з великим християнським святом Благовіщення Пресвятої Богородиці!

Свято Благовіщення є одним із найбільш шанованих в Україні та у всьому Християнському світі. Його пов’язують з доброю вісткою, яку отримала Богородиця і все людство. Це звістка про те, що прийде Добро і Світло. Це звістка, яка дає позитивне очікування і надію.

Благовіщення називають святом весни і загального благоденства в природі. Саме тому у народі говорять, що у цей день відбувається третя зустріч зими з весною. Вважається, що весна остаточно поборола зиму.

Я вітаю Вас з величним і світлим святом Благовіщення та щиро бажаю, щоб щастя та добро ніколи не полишало нашу святу Україну. Бажаю всім жителям нашої громади любові в душі, віри в серці, злагоди в суспільстві.

Хай добра звістка допомагає пережити труднощі. Допомагає у щоденній роботі.

Нехай це велике свято Благовіщення дарує Вам добру надію!

Нехай збуваються Ваші добрі мрії і сподівання!

Рясних Божих благословень!

З повагою

селищний голова                                                         Надія Данилюк