Ланчинська міська бібліотека для дорослих, в рамках проєкту «Етнокав’ярня «Скарбниця ідей та пропозицій», видала друком календар на 2021 рік, підготовлений випускницями Академії Жіночого Лідерства, який реалізується Українським Жіночим Фондом (УЖФ) в партнерстві з Національним Демократичним Інститутом Міжнародних Відносин (NDI) в рамках програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)». Ланчинська селищна рада є партнером програми DOBRE, яка реалізується консорціумом організацій на чолі з організацією Всесвітні Громади (Global Communities) й фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)». Цей календар вийшов друком завдяки щирій підтримці американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст календаря є відповідальністю авторів «Етнокав’ярні «Скарбниця ідей та пропозицій», і не відображає точку зору УЖФ, NDI, Global Communities та USAID. Відповідальність за зміст календаря несе Рада «Етнокав’ярні «Скарбниця ідей та пропозицій». Інформація, яку представлено в календарі не завжди відображає погляди донорів.