10 лютого під головуванням Ланчинського селищного голови Надії Данилюк відбулось I пленарне засідання чергової 5 сесії Ланчинської селищної ради 8 скликання, на якому були присутні 18 депутатів.

Сесія розпочалася о 14:00 з виконання Державного Гімну України.

Фото без опису Фото без опису

На початку пленарного засідання  голова територіальної виборчої комісії Бойчук Наталія Миколаївна проінформувала "Про підсумки повторних місцевих виборів 17 січня 2021 року» та визнання повноважень і реєстрацію депутата  Ланчинської селищної ради восьмого скликання Лілії Щербатюк.

Фото без опису Фото без опису

Новообраний депутат Лілія Щербатюк склала присягу та зазначила, що буде працювати на благо громади.

Згодом депутати перейшли до розгляду питань порядку денного чергової сесії. На порядок денний сесійного засідання селищний голова Надія Данилюк запропонувала депутатам винести двадцять шість питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

Фото без опису Фото без опису

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  рішенням сесії № 23 «Про бюджет Ланчинської селищної ради на 2021 рік» від 24.12.2020, селищна рада вирішила відтермінувати проміжні вибори депутатів місцевої ради у зв’язку з недостатнім наповненням дохідної частини селищного бюджету.

Схвалити 4 звернення:

• до Верховної Ради України, Президента України Володимира Зеленського, Кабінету Міністрів України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Валерія Тарасюка, голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва щодо підвищення тарифів на енергоносії.
  • до Президента України Володимира Зеленського, Прем'єр - міністра України Дениса Шмигаля, голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука щодо виділення коштів для будівництва спортивного залу в Ланчинській гімназії.
  • до Президента України В. Зеленського, Прем'єр-міністра України Д. Шмигаля, Голови Державного агентства автомобільних доріг України О. Кубракова, Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації А.Бойчука щодо виділення коштів на ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0090101 Богородчани-Ланчин.
  • до Прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо недопущення зменшення частки акцизу, що зараховується до місцевих бюджетів, та як наслідок недоотримання коштів, які могли б бути спрямовані на розвиток громади.

Фото без опису Фото без опису

Також депутати надали дозвіл комунальному підприємству «Карпати» на тимчасове складування твердих побутових відходів в урочищі «Ділок» в селищі Ланчин. Затвердили  Положення про відділ економічного розвитку, фінансів та бухгалтерського обліку; відділ землекористування, архітектури, ЖКГ, благоустрою території та аграрної політики; відділ документообігу, кадрової, інформаційної та загальноорганізаційної роботи; відділ освіти, культури, молоді та спорту; соціальних послуг, правової та мобілізаційної роботи; відділ «Центр надання адміністративних послуг»; Положення «Про місцеву пожежну команду»; Положення «Про порядок функціонування кладовищ та правила поховання на території Ланчинської громади.

Визначили об’єкти для капітального ремонту дорожнього покриття на території Ланчинської громади на 2021-2022 роки.

В селищі Ланчин: вул. Чорновола; по вул. Горішня; вул.  Молодіжна; вул. Ф. Іваночка (від моста вздовж колії); вул. 1 Травня; по вул. Героїв Крут (біля Поділовського, Молдована); вул. Зарічна; вул. Княгині Ольги-Мазепи; по вул. М. Підгірянки; вул. Садова провул. Садової; вул. Кооперативна; вул. Млинарська; вул. Небесної Сотні; вул. Кринична; вул. Українська.

В селі Добротів: вул. Грушевського; вул. Стуса; вул. Січових Стрільців; вул. Л. Українки.

В селі Середній Майдан: вул. Франка; вул. Садова; вул. Л. Українки.

В селі Вишнівці: вул. Незалежна.

В селі Глинки: вул. Довбуша.

Також затвердили проєктно-кошторисну документацію «Капітальний ремонт системи зовнішнього освітлення на території Ланчинської громади».

В селищі Ланчин: вул. Чорновола; вул. Горішня; вул. Зарічна; вул. Героїв Крут; вул. Садова (куба, пастівник); вул.  Івасюка; вул. Млинарська; вул. Косюка; вул. Січових Стрільців; вул. Українська; вул. Б. Хмельницького; вул. Шухевича; вул. Незалежності - Шухевича; вул. Шкільна (міст); вул. Я. Мудрого;

В селі Добротів: майданчик зі штучним покриттям; вул. Мазепи; вул. Січових Стрільців; вул. Стефаника; вул. Грушевського; вул. Франка (ділянка Краснецька дорога) – вул. Українська.

В селі Середній Майдан: вул. Шевченка; вул. Українська; вул. Грушевського.

В селі Вишнівці: вул. Незалежна.

В селі Глинки: вул. Довбуша.

Надали  Ланчинській селищні раді дозвіл  на розробку  проєкту  детального плану території  площею 5,0000 га в урочищі «Ділок» селища Ланчин для розміщення та  обслуговування  кладовища, з подальшою передачею в постійне користування. Також надали згоду на передачу в оренду частину приміщення загальною площею 1 метр квадратний на першому поверсі, що знаходиться за адресою: вулиця Незалежності, 109 А, селище Ланчин, Надвірнянського району Івано-Франківської області, для розміщення платіжного термінала.

Фото без опису Фото без опису

Друге пленарне засідання заплановане орієнтовно на 26 лютого.

Нагадуємо відвідувачам сайту, що згідно з чинним законодавством усі результати поіменного голосування депутатів розміщені на офіційному вебсайті селищної ради.