5 лютого у Ланчинській селищній раді відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Комісія з питань ТЕБ і НС з метою попередження розповсюдження нової коронавірусної інфекції (COVID-19) на території Ланчинської громади, з урахуванням ймовірного розвитку складної епідемічної ситуації, відповідно до статей 28, 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», вирішила ввести обмежувальні заходи на території Ланчинської громади з 00 год. 00 хв. 08.02.2021 до 22.02.2021 а саме:

1. Рекомендувати закладам дошкільної освіти на території Ланчинської громади по можливості обмежити відвідування даних установ;

2. Перевести учнів загальної середньої освіти усіх типів Ланчинської селищної громади на дистанційне навчання;

3. Призупинити освітній процес у закладах позашкілля;

4. Проінформувати всіх хто здійснює свою підприємницьку діяльність на території Ланчинської громади про дотримання жорстких карантинних обмежень.

Під час засідання обговорили виконання заходів, прийнятих через загрозу епідемії коронавірусної інфекції та для недопущення поширення COVID-19.