Фото без опису

В неділю, 31 січня,  звук трембіти сповістив про вшанування у селищі Ланчин заходу приуроченому двом вагомим січневим датам. А саме: Дню Соборності України та Дню памяті Героїв Крут.

На могилі Січових стрільців вклонилися пам’яті Героїв небайдужі  жителі громади. Вони запалили поминальні свічки, помолилися за їхні душі, заспівали славень України.

Фото без опису

Панахиду відправили всечесні отець Василь і отець Тарас. У своїх промовах вони наголосили, що українці повинні жити в єдності і пам’ятати про своє минуле та в молитві згадувати воїнів, які пожертвували своїм життям за краще майбутнє українського народу.

Фото без опису

Виступ голови громади Надії Данилюк був щирим і схвильованим. 

«Полеглі під Крутами є прикладом для сучасної молоді, як треба любити свою Батьківщину. Тож вшановуймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо – що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими та заможними господарями на своїй Богом даній землі», - наголосила Надія Данилюк.

Фото без опису

Пристрасним був виступ кандидата в депутати Верховної ради Руслана Кошулинського. Він подякував місцевим жителям за пам'ять і небайдужість, розповів про те, який вплив на долю України мав подвиг крутян, закликав і надалі берегти історичну пам'ять, традиції, мову, культуру. Адже ворогів, які нав’язували нам комплекс меншовартості і спотворену історію, судомить від нашої справжньої історії, яку ми повинні берегти в наших серцях.

Фото без опису

Михайло Іваночко депутат обласної ради, перший заступник селищного голови зазначив, що День Соборності, вшанування памяті про Героїв Крут – це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обовязок – берегти світлу память незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар соборності та державності.

Фото без опису

Ведучі Андріана Романюк і Андрій Голіней провели історичний екскурс 1918-1919 років. Захід організувала завідувач Ланчинської міської бібліотеки для дітей Наталія Яремин.

Фото без опису Фото без опису

Ми шануємо пам’ять Героїв України, подвиг самопожертви юних патріотів, що став символом героїзму в боротьбі за незалежність.