В п’ятницю, 22 січня 2021 року, у залі засідань Ланчинської селищної ради під головуванням селищного голови  відбулася нарада з працівниками закладів культури об’єднаної громади.

На якій  було розглянуто ряд питань пов’язаних з роботою закладів культури Ланчинської ТГ. Особлива увага зверталась на плани роботи установ культури на 2021 рік, їхні графіки та готовність до святкування розколяди «Колядуємо разом!!!».

Також на нараді було повідомлено про комплексні обстеження діяльності роботи закладів, та нагадування щодо дотримання порядку та благоустрою установ. Обговорили роботу офіційного сайту Ланчинської громади, та можливості висвітлення інформації про стан та роботу закладів культури на даному сайті.

На завершення голова селищної ради Надія Данилюк звернула увагу присутніх на важливість відзначення пам’ятних дат, а саме 102-ій річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР та 103-ій річниці бою під Крутами, які громада буде вшановувати 31 січня 2021 р.