Визнати протиправним та нечинним пункт 12.01 додатку 1 до рішення Ланчинської селищної ради об`єднаної територіальної громади від 25.06.2019 №734-18/2019 "Про встановлення ставок земельного податку та пільг на 2020 рік" з моменту його прийняття.

Стягнути з Ланчинської селищної ради об`єднаної територіальної громади (ЄДРПОУ 04354545, 78455, Івано-Франківська область, Надвірнянський район, смт. Ланчин, вул. Шкільна, 3) на користь Акціонерного товариства "Українська залізниця" (ЄДРПОУ 40075815, 03680, м. Київ, вул. Тверська, 5) в особі регіональної філії "Львівська залізниця" (ЄДРПОУ 40081195, 79000, м. Львів, вул. Гоголя, 1) сплачений судовий збір у сумі 2102 (дві тисячі сто дві) гривні 00 копійок.

Зобов`язати відповідача, з урахуванням вимог частини 1 статті 265 Кодексу адміністративного судочинства України, опублікувати резолютивну частину рішення суду.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статтей 255295297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції або через Івано-Франківський окружний адміністративний суд протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.

Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.

Згідно із пунктом 3 розділу IV "Прикінцеві положення" КАС України, під час дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), строк апеляційного оскарження продовжується на строк дії такого карантину.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

Суддя                                                                                                    Шумей М.В.

Рішення суду складене в повному обсязі 01 липня 2020 р.