Сьогодні, 5 січня, під головуванням Ланчинського селищного голови Надії Данилюк відбулася четверта позачергова сесія VIII скликання Ланчинської селищної ради. На якій розглянули 13 питань порядку денного:

• Про створення комунального  підприємства «ЛанчинБуд» Ланчинської селищної ради.
  • Про  перейменування Ланчинського ліцею імені Юрія Шкрумеляка та затвердження його Статуту.
  • Про перейменування Ланчинської гімназії та затвердження її Статуту.
  • Про перейменування Добротівської гімназії та  затвердження її Статуту.
  • Про перейменування Середньомайданського  ліцею та затвердження його Статуту.
  • Про перейменування Ланчинського закладу дошкільної освіти  (ясел-садка) «Ромашка» та затвердження його Статуту.
  • Про  перейменування Ланчинської дитячої музичної школи.та затвердження її Статуту.
  • Про перейменування КП «ЦПМСД Ланчинської селищної ради ОТГ» та затвердження його Статуту.
  • Про  перейменування Ланчинського будинку  дитячої та юнацької творчості та затвердження його Статуту.
  • Про затвердження Статуту комунального підприємства «Карпати» в новій редакції.
  • Про перейменування установ клубного та бібліотечного типу та затвердження їх Положень.
  • Про внесення змін до рішення сесії № 12-2/2020 від 04.12. 2020 «Про затвердження кількісного та персонального складу виконавчого комітету Ланчинської селищної ради».
  • Різне.

Сесійне засідання розпочалося з виконання державного гімну та молитви. Важливим було питання створення КП «ЛанчинБуд», за створення підприємства проголосували 16 з 17 присутніх на пленарному засіданні (всього у Ланчинській селищній раді 19 депутатів).

Також депутати проголосували ряд інших питань.