Одним з найочікуваніших для дітей вже традиційним є свято Святого Миколая, адже він здійснює всі їхні мрії та бажання. І цього разу Чудотворець завітав у садочки та перші класи Ланчинської громади. Усім дарував солодкі подаруночки, які були закуплені за кошти Ланчинської селищної ради. Разом із Миколаєм діток привітали селищний голова Надія Данилюк, перший заступник голови Михайло Іваночко та депутат Ланчинської селищної ради Ігор Голіней.

«Для всіх діток, які поводилися в цьому році добре, святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і радував своїх батьків, і знає, хто на який подаруночок чекає. Тож нехай вранці на Вас всіх під подушкою будуть чекати тільки приємні сюрпризи», - сказала Надія Данилюк та подякувала дітям за віршики і пісеньки, які вони підготували, щоб зустріти Святого Миколая.