Шановні краяни, звертаюся до Вас у зв’язку із ситуацією, що виникла через можливе закриття відділення АТ «Ощадбанк». Потрібно усвідомити серйозність ситуації та з розумінням поставитися до неї, адже громада може залишитися без банку. За інформацією АТ “Ощадбанк” в Україні триває оптимізація банківської системи. У зв’язку з нерентабельністю відділень АТ “Ощадбанк”, особливо у селищних та сільських місцевостях, за відсутності належних компенсуючих механізмів, банки закривають неефективні та безперспективні відділення. Одним із головних завдань сьогодні вбачаю у направленні усіх спільних зусиль, щоб знайти шлях вирішення цієї проблеми. Ми провели перемовини з АТ «Ощадбанк» щодо можливості роботи їхнього відділення щоденно, окрім вихідних, за умови збільшення клієнтів банку. Тому прошу усіх жителів Ланчинської громади, які користуються послугами банку та банківськими картками інших банків стати клієнтами АТ «Ощадбанк», щоб зберегти відділення Ощадбанку, який потрібний ВСІМ НАМ!

З повагою,

селищний голова                                                                                      Надія Данилюк