По дорозі на Коломию до Ланчинської селищної ради завітав капелан Василь Довганюк. Він привітав новообраного голову Надію Данилюк, та побажав їй Божого Благословення і сил для плідного служіння громаді й процвітання рідного краю. Капелан зазначив, що Надія Романівна була достойною із кандидатів на цих виборах та, що її обрання дійсно було з волі Божої, бо, за словом Святого Апостола Павла: «... людська влада може мати моральну силу, тільки якщо вона внутрішньо пов’язана з авторитетом Бога і є його частиною». Та подарував Надії Данилюк ікону Пресвятої Богородиці з Меджугор’є. Надія Данилюк подякувала капелану за візит та приємні слова і запевнила, що буде все робити можливе, щоб Ланчинська об’єднана громада стала заможною, розвинутою, успішною та комфортною для життя.