Сьогодні відбулася онлайн-нарада з представником програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), на якій були присутні голова селищної ради Надія Данилюк, перший заступник Михайло Іваночко та спеціалісти відділу економічного розвитку, інвестицій та фінансів. Голова селища подякувала за багаторічну співпрацю із громадою, що триває з кінця 2018 року та з якою спільно впроваджено заходи на посилення спроможності Ланчинської громади. І як новообраний селищний голова та керівник виконавчого комітету, належно оцінивши досягнення які громада зробила після об’єднання та, зокрема, досягнення громади у співпраці із програмою DOBRE, запевнила, що спільні напрацювання програми DOBRE із громадою будуть взяті до уваги в подальшому розвитку. Також надалі будуть впроваджувати ті рекомендації, що були надані громаді, але за певних обставин не були виконані повністю.

Обговорили і на нараді спільні досягнення із програмою DOBRE та подальшу співпрацю в новому форматі.