Вітаємо депутатів Ланчинської об’єднаної територіальної громади Кузьмина Романа Ярославовича, Волконовича Романа Юрійовича та всіх Романів Ланчинської громади з Днем ангела.

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Ваших іменин! Бажаєм Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів у всіх починаннях! Нехай у Ваших справах завжди буде підтримка однодумців, а життєвий та професійний шлях повняться новими злетами та досягненнями. Нехай людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, уміння творити добро. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці-доброта, а у справах-мудрість та виваженість.

Бажаємо миру і світлої долі
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.
На довгих стежинах Вашої ниви
Будьте завжди Ви здорові й щасливі!

З повагою

Селищний голова                                                                                                               Надія Данилюк