Вчора, 23.11.2020 року,  в  приміщенні  селищної  ради  відбулася  онлайн-зустріч  щодо   обговорення співпраці  Ланчинської  громади  та  Програми  DOBRE.  Під час  зустрічі  обговорювались питання  про  подальшу  реалізацію  спільних  проектів:  «Створення території  з  покращеною інфраструктурою для  бізнесу, громадян  та туристів   біля  оглядової  вежі  в урочищі «Жбир» в селі Добротів»,  «Просторове  планування»,  «Покращення  матеріально-технічної бази  закладів  культури  Ланчинської  ОТГ», які відповідають Стратегії розвитку  громади  та передбачення  коштів  в  бюджеті  на  2021рік.

Програмний  спеціаліст Програми DOBRE  Марина Дудяк  подякувала селищному  голові, заступникам  та  контактним особам за пророблену роботу  та представила   нового програмного спеціаліста  Олесю  Хомин.

Надіємось на  подальшу  плідну  співпрацю.  Важливо,  щоб  всі напрацювання,  які розпочаті  минулого  періоду,  були  успішно  реалізовані.