КОРОНАВІРУС. ФАКТИ. ПОРАДИ. МІФИ.

Дата: 19.11.2020 16:45

Ланчинська міська бібліотека для дорослих провела пізнавальний захід інформації та застереження за участю з головного   лікаря   КНП   ЦПМСД   Іриною   Тодорів.

Ірина Валентинівна розповіла про COVID-19: що являє собою коронавірус, його різновиди, як його розпізнати і як він передається, а також рекомендації щодо захисту від зараження коронавірусом.

Також надала цінні рекомендації щодо профілактики захворювання на COVID-19 наголосивши:

• проводити наскрізне провітрювання приміщень та  проведення вологих прибирань із використанням дезінфекційних засобів у приміщеннях;
  • не допускати до роботи осіб з ознаками інфекційного захворювання;
  • обмежити масові заходи в закритих приміщеннях;
  • забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни;
  • проводити регулярну обробку рук спиртовмісним засобом;
  • дотримуватися правил респіраторної гігієни (при кашлі та чханні прикривати рот і ніс серветкою або згином ліктя, відразу викидайте серветку в контейнер для сміття і обробляйте руки спиртовмісним антисептиком або мийте їх водою з милом);
  • користуватися одноразовими  масками при необхідності, проводити їх заміну, як тільки вони стають вологими чи забрудняться.

Наголосити на важливості того, щоб люди залишалися вдома , коли хворі

Люди, хворі на респіраторні захворювання, можуть поширювати вірус на інших людей на відстань до 1 м.

Респіраторні захворювання, такі як грип чи COVID-19 дуже легко поширюються. Тримайтеся подалі від хворих людей.  Уникайте місць, де збираються великі групи людей.

На завершення заходу Ірина Валентинівна оприділила присутнім сатурацію та виміряла артеріальний тиск.