Згідно з дорученням Віталія Федоріва фахівці облдержадміністрації здійснюють прийом у територіальних громадах області задля вивчення проблемних питань щодо розподілу коштів на ліквідацію наслідків стихії що сталася в червні 2020 року.

15.10.2020 в Ланчинській селищній раді прийом проводився працівником Івано-Франківської ОДА Наталією Міненко. В ході роботи було зареєстровано 2 звернення та передано селищним головою Володимиром Поповичем листи до голови ОДА В. Федоріва щодо вирішення питання проведення капітального, поточного середнього ремонту та обслуговування автомобільної дороги О090101 (Богородчани-Ланчин) та щодо відкриття маршруту   автобусного сполучення Глинки-Івано-Франківськ(через С.Майдан,Вишнівці,Ланчин.Красна).