Як козаки до бібліотеки ходили

Дата: 13.10.2020 14:42

Час веселих випробувань.

«Як козаки до бібліотеки ходили.»

14 жовтня - особливий день календаря, адже цього дня зустрічаються три свята; свято Покрови Пречистої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.

Напередодні цих свят бібліотечні працівники Добротова, разом із учнями 4 кл. Добротівської гімназії і класним кеівником Іванішак Ганною Юріївною здійснили подорож у минуле ,яка допомогла дізнатися, якою була Запорозька  Січ.

Час веселих випробувань «Як козаки до бібліотеки ходили», проходив у формі цікавих повідомлень та конкурсів. Учасники вікторини проявляли свої знання. Дві команди завзято змагалися між собою. У різних конкурсах: «Намалюй козака», «Козацька спритність», «Склади Герб Війська Запорозького», «Як козаки куліш варили», та інші.

Конкурсна частина дозволила дітям зануритися в неймовірну атмосферу славних героїчних часів козацької доби. Привернула увагу дітей книжкова виставка  «Лине слава козацька з далеких віків».

На ноті веселощів закінчилися наші випробування. Ми побажали малим учасникам впевненості у своїх силах, міцного здоров’я, щоб завжди цінували братство і згода, бо вони є нащадки козацького роду!