Фото без опису

26 серпня 2020 року у залі молодіжного простору Ланчинської громади проведено організаційні засідання міжшкільних методичних об’єднань. Учасниками яких були: голова методичної ради, керівники ММО, педагоги закладів загальної середньої освіти. Спеціаліст відділу освіти, сім’ї та молоді Ланчинської ОТГ- Наталія Балабан ознайомила педагогів із наказом МОН України «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2021»від 09.06.2020 р. №777 та методичними рекомендаціями щодо викладання навчальних предметів у 2020-2021 н. р. і подякувала педагогам за участь у обласних серпневих студіях, плідну і результативну роботу.

Учасниками розглянуто питання про особливості організації освітнього процесу у новому навчальному році, обговорено особливості проведення коригуючого навчання, оцінювання та контролю знань учнів, проведення практичної частини навчальних програм, складання календарно-тематичного планування, розглянуто особливості організації дистанційного та змішаного навчання в умовах пандемії.

Щира подяка усім, хто робив свою справу на високому професійному рівні, зацікавлено і творчо. Бажаємо всім нам у новому навчальному році здоровя, миру, успішних та результативних кроків на шляху розвитку освіти нашої громади.