Під час засідання виконавчого комітету Ланчинської селищної ради ОТГ, яке пройшло 26.08.2020 року, під головуванням селищного голови Володимира Поповича, члени виконавчого комітету обговорили питання порядку денного, що стосується різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

1. Про  встановлення  тарифів на послуги з обслуговування оглядової вежі, що надаються КП «Карпати»

2. Про надання одноразової грошової допомоги

3.Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» жительці селища Ланчин  Усин Тетяні Ігорівні

4.Погодити режим роботи магазину «Продукти» по вулиці Зарічна, 33а в селищі Ланчин

5.Про надання одноразових грошових допомог дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування

6.Про призначення опіки над житлом  та майном дітей, позбавлених батьківського піклування.

7.Про згоду на вчинення правочину

8.Про доцільність влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування (Палійчук А.М)

9. Про доцільність влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування (Цюрак М.Р)

10.Про доцільність влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування (Яцентюк Ю.А)

11.Про присвоєння будівельної адреси об?єкту будівництва (Мацюк Н.І)

12.Про присвоєння будівельної адреси об?єкту будівництва (Голіней Г.М)

13.Про присвоєння будівельної адреси об?єкту будівництва (Трухан М і Трухан В)

14.Про надання  дозволу  на  встановлення засобу примусового зниження швидкості  типу Лежачий поліцейський в селищі   Ланчин по вул. М.Левицького.

15.Про залучення благодійної допомоги у вигляді коштів для ліквідації наслідків стихії 23-24.06.2020року в селищі Ланчин

16. Про оплату  за  навчання  та встановлення контингенту учнів у Ланчинській дитячій музичній  школі Ланчинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 рр.

17.Різне.

Виконкомом затверджено вищезазначені питання та прийнято відповідні рішення.